PASLANMAZ ÇELİK KULLANIM ALANLARI

Paslanmaz Çelik Kullanım Alanları

ASTM KOD  ÖZELLİKLERİ    KULLANIM ALANLARI

304 Paslanmaz çeliğin temel çeşididir. 400°C'ye kadar yüksek oksidasyon sağlar. Mekanik direnç ve sürtünme mukavemeti çok iyidir.  Mutfak eşyaları, evyeler, ev aletleri, endüstriyel mutfaklar, kimya ve petro-kimya sektörü, gıda sektörü, otomotiv sanayi, eşanjör ve boyler üretimi.

321 Bünyesindeki titan ilavesi ile korozyona karşı mukavemeti arttırılmıştır. Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.  Rezistanslar, egzost boruları, havacılık endüstrisi, bira fabrikaları, kimya endüstrisi.

 

 

316 600°C'a kadar sıcaklıklara dayanıklıdır. Mekaniksel kopma ve büzülme mukavemeti oldukça iyidir. Bünyesindeki molibdenden dolayı oksidasyon ve asitlere dayanıklıdır.  Kimya, petro-kimya endüstrisi, buhar kazanları, ısıya mukavim eşanjörler, çeşitli kazan uygulamaları.

 

 

316L  316 kalite paslanmaz çeliğin düşük karbonlu versiyonudur. 400°C'a kadar sıcaklıklara dayanıklıdır. Kimya, petro-kimya endüstrisi, kağıt endüstrisi, nükleer mühendislik, süthane ekipmanları.

316 Ti  316 kalite paslanmaz çeliğin titanyumlu versiyonudur. Yüksek sıcaklık ve oksidasyon mukavemetine sahiptir.  Kimya, petro-kimya endüstrisi, pompa ve kompresör parçaları, kazanlar, fırınlar ve ısı değiştiriciler.

309S  1050°C'a kadar sıcaklıklarda oksidasyon mukavemeti yüksektir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı ekipmanların ve parçaların üretiminde.

310 1100°C'a kadar sıcaklıklarda oksidasyon mukavemeti yüksektir.  Fırın parçaları ve yüksek sıcaklıklara dayanımlı ekipmanlar, kimya, petro-kimya endüstrisi.

310S  1100°C'a kadar sıcaklıklarda oksidasyon mukavemeti yüksektir. Fırın parçaları ve yüksek sıcaklıklara dayanımlı ekipmanlar, kimya, petro-kimya endüstrisi.

430 İyi yüzey görünümü sağlar, nikel içermediğinden mıknatıslanabilir.  Dekoratif amaçlı kullanımlar, parlak yüzey uygulamalar.

 

Sevgili ziyaretçiler, hoşgeldiniz! Paslanmaz çelik alanında profesyonelce hizmet veren, kaliteli iş ve müşteri memnuniyeti anlayışını prensip edinen firmamız; çağın getirilerine ayak uydurarak internet üzerinden siz değerli müşterilerimiz bizlere heryerden kolayca sipariş verebilirsiniz..

HABERLER

Özcan Paslanmaz Kurumsal Web Sitesi yenilendi.

 

 Yeni şubemizi açtık. Paslanmaz sektöründe en iyisini sunuyoruz.

 

Paslanmaz çelik kesimine başladık.

 

Paslanmaz metal'de İthalat hacmimizi %80 arttırdık. Zamanla hacmimizi genişletmeye devam ediyoruz.

 

Paslanmaz Metal Dekorasyon Çelik Satışımız Siz değerli müşterilerimizin Hizmetine Sunulmuştur.

SOSYAL MEDYA

YARDIM

Sıkça Sorulan Sorular

Gizlilik Bilgileri

KURUMSAL

Hakkımızda

Kurumsal İletişim

İletişim

© 2019 Özcan Paslanmaz | Tüm hakları saklıdır.

|  interactive web agency

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.